Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Добрый день. Играю из Грузии. прокси по умолчанию, которые вшиты в лаунчере, показывают одинаковый пинг, что EU что MSK  100+

Есть ли какие-нибудь другие сторонние ПО, которые  не запрещены, чтобы уменьшить пинг в игре? Слышал про Exitlag , но не уверен, поможет он или нет.

К примеру на Евроайоне на сервере Germany у меня пинг 70 .

 

 

Edited by Alex777

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...